قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دانژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دانژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دانژه اقدام کند.
همچنین از آنجا که دانژه یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط

تمامی محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط گروه هنری دانژه تولید می شود و به صورت انحصاری از طریق این سایت و نمایندگان فروش قانونی ارائه می شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده دانژه است.
– فاکتور فروش و شناسنامه اصالت کالا همراه با محصول برای مشتری ارسال می گردد.
– سفارش‌هایی که  تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– 1 الی 3 روز کاری زمان آماده سازی و ارسال محصول می باشد. روز کاری، به معنای این است که در صورت خرید کالا، شروع پردازش سفارش حداکثر 3 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در سایت است.
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و دانژه تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را در بازه مشخص شده تامین کند، درصورت عدم تامین کالا، اقلام سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد و این موضوع به مشتری اطلاع رسانی می شود.
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و دانژه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
– خدمات پس ‌از‌ فروش دانژه تنها درصورتی درخواست مشتری را می‌پذیرد که محصول توسط مشتری باز یا دستکاری نشده باشد و فاکتور و کارت گارانتی معتبر همراه محصول ارائه گردد.